Studnie głębinowe

Oferujemy Państwu wiercenie studni głębinowych – działamy głównie na terenie Małopolski .

Dzięki naszym usługom mogą uzyskać Państwo nieograniczony dostęp do naturalnie czystej  wody doskonałej do użytku w domu i w ogrodzie. To dobra inwestycja na lata, ponieważ woda wodociągowa  to stale rosnące opłaty.

Studnie głębinowe to pionowe ujęcia wód podziemnych, które sięgają poziomu wodonośnego. Dzięki nim możliwy stały pobór wody pitnej oraz do celów gospodarczych. Studnie te sięgają na ogół ok. 30 metrów, docierając do obfitych wód podziemnych.IMGP1906
Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w ramach budowy studni głębinowych. Do prac przystępujemy po konsultacjach z hydrogeologiem. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystujemy nowoczesny sprzęt – jesteśmy w stanie dojechać nim praktycznie na każdą działkę, także do miejsc trudno dostępnych. Sposób wiercenia dobieramy do określonej struktury geologicznej. Nasze studnie zabudowujemy wysokiej jakości komponentami – rurami studziennymi o połączeniach gwintowanych, atestowanymi kruszywami oraz sprawdzonymi przez nas filtrami szczelinowymi. Studnia może być gotowa już w kilka dni.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług wiercenia studni głębinowych, zapraszamy.

Nasz teren działań to m.in.: